1 331,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Кабель двожильний Devi DTIP 10 - 2,0 (20 Вт)"
Двожильний нагрівальний кабель Devi DTIP 10 - 2,0 (20 Вт) призначений для створення систем «Тепла підлога» та захисту від промерзання. Цей екранований кабель може використовуватися як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки, забезпечуючи повне опалення приміщень або комфортний підігрів поверхні.
Кабель має лінійну потужність 10 Вт/м та загальну потужність 20 Вт, працює від напруги 220 В. Його діаметр становить 6.9 мм, що дозволяє укладати його в тонкі бетонні стяжки від 2 мм. Екран з алюмінієвої фольги забезпечує додаткову безпеку та захист від електромагнітного випромінювання.
- Універсальне застосування: Ідеально підходить для монтажу в дерев'яних підлогах на лагах, ремонтованих та тонких бетонних підлогах, а також для захисту фундаментів холодильних камер, штучних ковзанок та водопровідних труб від замерзання.
- Висока надійність: Кабель розрахований на робочу температуру до 75°С та постачається у вигляді готових нагрівальних секцій з герметичними перехідною та кінцевою муфтами, що гарантує довговічність та безпеку.
- Довгострокова гарантія: Виробництво в Данії та 10-річна гарантія підтверджують високу якість та надійність продукції Devi.
- Сумісність з покриттями: Може використовуватися під різні підлогові покриття, включаючи ламінат, паркет та плитку, забезпечуючи рівномірний та комфортний розподіл тепла.
Кабель Devi DTIP 10 - 2,0 (20 Вт) є ефективним та надійним рішенням для створення систем теплої підлоги у житлових та комерційних приміщеннях, а також для спеціалізованих завдань з антиобмерзання. Його конструктивні особливості та високі експлуатаційні характеристики забезпечують довговічну та безпечну роботу.
| Виробник: | Devi |
|---|---|
| Країна виробник: | Данія |
| Тип обладнання: | кабель для теплої підлоги |
| Гарантія: | 10 років |
| Діаметр: | 6.9 мм |
| Екран: | алюмінієва фольга |
| Живлення: | 220 в |
| Лінійна потужність: | 10 Вт/м |
| Потужність: | 20 Вт |
| Підлогове покриття: | ламінат, паркет, плитка |
| Робоча температура: | 75°С |
| Тип кабелю: | двожильний екранований |
| Товщина стяжки: | 2 мм |
| Модель: | DTIP 10 - 2,0 (20 Вт) |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.