На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте схожі моделі, актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії380,25 ₴
Більше не доступний
Опис
Ріжковий ключ King Tony 19002729 є двостороннім інструментом метричної розмірності 27×29 мм, призначеним для ефективної роботи з різьбовими з'єднаннями, що мають шестигранний профіль. Виготовлений з високоякісної хромованадієвої сталі (Cr-V), цей ключ забезпечує високу міцність та стійкість до деформацій при значних навантаженнях. Пряма конструкція корпусу та нахил головок на 15 градусів відносно рукояті дозволяють зручно працювати у різних умовах, забезпечуючи оптимальний доступ до кріплень.
Загальна довжина ключа становить 279 мм, що сприяє зручному захопленню та передачі крутного моменту. Інструмент розроблений для виконання слюсарно-монтажних робіт, включаючи відгвинчування та загвинчування гайок, болтів та гвинтів.
- Високоякісний матеріал: Виготовлений з хромованадієвої сталі (Cr-V), що забезпечує довговічність та надійність.
- Двостороння конструкція: Наявність двох розмірів (27 мм та 29 мм) на одному ключі підвищує його універсальність.
- Оптимальний кут нахилу: Головки з нахилом 15 градусів спрощують роботу у важкодоступних місцях.
- Надійне захоплення: Ріжковий профіль забезпечує міцне зчеплення з шестигранними кріпленнями.
Ключ King Tony 19002729 є базовим інструментом для професійних майстерень, автосервісів та домашнього використання, де потрібна точність та надійність при роботі з кріпленнями відповідних розмірів. Він ефективний для монтажу та демонтажу елементів конструкцій, машин та обладнання.
Характеристики
- Виробник
- King Tony
- Країна виробник
- Тайвань
- Тип обладнання
- ключ гайковий
- Довжина
- 279 мм
- Конструкція
- прямий
- Матеріал
- cr-v
- Призначення
- 12-ти гранний, двосторонній, ріжковий
- Розмірність
- метрична
- Тип
- стандартний
- Тип хвостовика
- 27×29 мм
- Модель
- 27×29 мм
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки