1 743,53 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Колекторна група з відсікачами та термо клапанами Luxor KG,OT,T 3 контури"
Розподільчий колектор, що є основою колекторної групи Luxor KG,OT,T, складається з двох окремих частин: напірного та зворотного колекторів. Така конструкція забезпечує ефективне керування та розподіл теплоносія в системах водяної теплої підлоги. Виріб розроблено для точного регулювання потоків у трьох контурах, що є оптимальним для невеликих та середніх систем опалення.
Напірний колектор оснащений мікрометричними клапанами, які дозволяють вручну відкривати або закривати окремі контури водяної підлоги. Це забезпечує гнучкість у налаштуванні системи та можливість інтеграції електричних приводів для автоматичного регулювання подачі теплоносія, підвищуючи комфорт та енергоефективність.
У зворотний колектор інтегровані балансувальні клапани, ключове завдання яких полягає у гідравлічному вирівнюванні контурів теплої підлоги. Ця функція критично важлива, оскільки довжина контурів у системі теплої підлоги часто відрізняється. Без належного балансування, теплоносій може переважно циркулювати короткими контурами, залишаючи довгі недостатньо прогрітими через їхній більший гідравлічний опір. Точне балансування забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій опалювальній площі.
- Точне керування: Мікрометричні клапани на напірному колекторі дозволяють точно регулювати подачу теплоносія в кожен з трьох контурів, оптимізуючи розподіл тепла.
- Гідравлічне вирівнювання: Балансувальні клапани у зворотному колекторі компенсують різницю в довжині контурів, запобігаючи нерівномірному прогріву підлоги.
- Можливість автоматизації: Конструкція передбачає монтаж електричних приводів, що дозволяє автоматизувати процес регулювання температури та підвищити енергоефективність системи.
- Італійська якість: Виріб бренду Luxor, виготовлений в Італії, відповідає стандартам якості та надійності, що підтверджується гарантією 1 рік.
Ця колекторна група Luxor призначена для створення ефективних та надійних систем водяної теплої підлоги. Вона підходить для житлових, комерційних або виробничих приміщень, де потрібне точне керування температурою та рівномірний розподіл тепла. Завдяки своїй конструкції та функціональності, вона забезпечує стабільну роботу системи опалення та оптимальний мікроклімат.
| Виробник: | Luxor |
|---|---|
| Країна виробник: | Італія |
| Тип обладнання: | колектор |
| Гарантія: | 1 рік |
| Кількість контурів: | 3 |
| Насос: | ні |
| Модель: | KG,OT,T 3 контура |
| Розміри: | 162 × 455 × 90 мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.