Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Колектор Icma 3/4" 3 виходи №228

Інформація про продукт "Колектор Icma 3/4" 3 виходи №228"

Конструкція з трьома виходами дозволяє розподілити потік води від основної магістралі на кілька споживачів. Виконаний з бронзи, колектор має довговічну антикорозійну стійкість та підходить для роботи в системах гарячого та холодного водопостачання. Кожен вихід оснащений індивідуальним перекривним краном, що дозволяє ізолювати окрему лінію для обслуговування без зупинки всієї системи.

  • Універсальне підключення: бокові виходи з різьбленням 3/4" призначені для монтажу мідних, пластикових та металопластикових труб через відповідні фітинги.
  • Контроль подачі води: крани обладнані подвійною кільцевою ущільнювальною прокладкою для надійного перекриття потоку та запобігання протіканням.
  • Зручне обслуговування: модульну конструкцію рекомендовано встановлювати у спеціальний колекторний шаф, що забезпечує легкий доступ до всіх вузлів для регулювання або ремонту.

Такий колектор використовується для організації водорозведення в квартирах, приватних будинках або комерційних приміщеннях. Він підходить для створення зрозумілої та легко керованої розводки, де потрібно незалежно підключати кілька сантехнічних приладів або контурів.

Виробник: Icma
Країна виробник: Італія
Тип обладнання: кран
Діаметр різьблення: 3/4"
Покриття: бронза
Тип: колектор
Модель: Коллектор 3/4" 3 выхода №228

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.