- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
77,22 ₴
Опис
Плетений шпагат виготовлений з поліпропілену, що забезпечує високу міцність на розрив та стійкість до вологи. Матеріал не піддається гниттю, не боїться ультрафіолетового випромінювання та агресивних середовищ, що робить його придатним для використання на відкритому повітрі.
- Зручне зберігання та використання: Намотка на пластиковій втулці дозволяє легко відмотувати потрібну довжину без сплутування та забезпечує компактне зберігання.
- Універсальне застосування: Міцність та стійкість до погодних умов роблять цей шпагат оптимальним для підв'язування рослин у саду, пакування вантажів, маркування на будмайданчиках або для тимчасового кріплення матеріалів.
- Практична експлуатація: Волокно не вбирає вологу, тому не втрачає міцності та не деформується, залишаючись еластичним навіть після тривалого використання в різних умовах.
Шпагат Unifix масою 200 грам є господарським матеріалом широкого профілю. Він підходить для виконання будівельних, сільськогосподарських, упаковочних та побутових задач, де потрібна надійна та стійка до впливів мотузка.
Характеристики
- Виробник
- Unifix
- Країна виробник
- Китай
- Тип обладнання
- мотузка шпагат
- Матеріал
- поліпропілен
- Тип
- плетена
- Модель
- поліпропіленовий 200г на втулці
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання