- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
4 396,00 ₴
Інформація про продукт "Полотно біметалеве для ножівки по металу 24T L=300мм 100 од. Tolsen (30065)"
Полотно виготовлене за біметалічною технологією з поєднання сталей М2 та D6A, що забезпечує оптимальний баланс між ріжучими властивостями та міцністю. Така конструкція надає полотну підвищеної гнучкості, що запобігає раптовому розламу під навантаженням.
- Ефективне різання: Біметалічна структура забезпечує чіткий різ по металу та довший термін служби порівняно зі звичайними полотнами.
- Підвищена безпека: Гнучкість матеріалу знижує ризик крихкого руйнування під час роботи.
Полотно з кроком 24 TPI (зубів на дюйм) та довжиною 300 мм призначене для різання металопрокату труб та профілів ручними або електричними ножівками. Упаковка містить 100 полотен, що робить її зручною для майстерень або будівельних об'єктів з великою витратою матеріалу.
| Виробник: | Tolsen |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | полотнo для ножівок |
| Довжина пильного полотна: | 300 мм |
| Крок: | 24 ТРІ |
| Кількість в упаковці: | 100 шт |
| Призначення: | метал |
| Тип: | ножівкове полотно |
| Модель: | біметалеве 24 ТРІ L=300мм 100 од. |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.