- Офіційна гарантія 1 рік Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
28 550,00 ₴
Опис
Самовсмоктувальний багатоступінчастий відцентровий насос DAB EUROINOX 40/50 T з корпусом з нержавіючої сталі призначений для підвищення тиску в існуючих системах водопостачання. Він також може використовуватися для створення автоматичної насосної станції при перекачуванні води з відкритих ємностей та для поливу.
Цей насос вирізняється надзвичайно низьким рівнем шуму, що робить його комфортним для використання в житлових зонах. Завдяки багатоступінчастій конструкції з кількома робочими колесами, він забезпечує високий напір до 5.8 бар. Всі деталі насосної частини виконані з корозійностійких матеріалів, що виключає потрапляння частинок іржі в трубопровід. Корпус насоса виготовлений з нержавіючої сталі, робоче колесо, дифузор та ежектор (трубка Вентурі) – з технополімеру, а опора двигуна – з алюмінію. Торцеве ущільнення графіто-керамічне, а ущільнювальні кільця – з нержавіючої сталі.
- Низький рівень шуму: Конструкція насоса забезпечує надзвичайно тиху роботу, що важливо для побутового використання.
- Високий напір: Багатоступінчаста конструкція дозволяє досягати максимального напору до 58 м, що ідеально для систем підвищення тиску.
- Корозійна стійкість: Використання нержавіючої сталі та технополімеру запобігає утворенню іржі та забезпечує довговічність.
- Самовсмоктування: Вбудований ежектор дозволяє насосу самостійно забирати воду з глибини до 18 м.
Поверхневий насос DAB EUROINOX 40/50 T є надійним та ефективним рішенням для забезпечення стабільного водопостачання приватних будинків, котеджів, а також для систем зрошення. Він підходить для перекачування чистої води з температурою до 35°C, забезпечуючи високий тиск та тривалий термін служби.
Характеристики
- Виробник
- DAB
- Країна виробник
- Італія
- Тип обладнання
- насос поверхневий
- Автоматичний контроль за рівнем води
- немає
- Гарантія
- 1 рік
- Глибина до дзеркала води
- 18 м
- Глибина занурення
- немає
- Довжина мережевого шнура
- немає
- Допустима температура навколишнього середовища
- до 40°c
- Допустима температура рідини
- до 35°c
- Діаметр насоса
- ні
- Діаметр роз'єму з'єднання
- 1"
- Ежектор
- вбудований
- Живлення
- 380 В
- Захист від перегріву
- немає
- Максимальний напір
- 58 м
- Механізм насоса
- відцентровий самовсмоктуючий
- Пропускна спроможність
- 4.8 м3/ч
- Робочий тиск
- 5,8
- Розмір фільтрованих частинок.
- для чистої води
- Споживана потужність
- 750 Вт
- Спосіб встановлення
- горизонтальний
- Тип
- відцентровий самовсмоктуючий
- Якість води
- чиста
- Модель
- EUROINOX 40/50 T
- Розміри
- 458 × 174 × 203 мм
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання