Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Поверхневий насос SPRUT JET-100X

Інформація про продукт "Поверхневий насос SPRUT JET-100X"

Самовсмоктувальний струминно-відцентровий електронасос SPRUT JET-100X призначений для ефективної подачі чистої води з відкритих водойм, колодязів, свердловин та накопичувальних ємностей. Його конструкція дозволяє перекачувати рідини, що містять повітря або газ, що розширює сферу застосування.

Модель має моноблочну горизонтальну конструкцію з одним робочим колесом відцентрового типу, виконаним з латуні. Вбудований в насосну камеру вузол ежектора, що складається з дифузора та трубки Вентурі з високоміцного технополімеру NORYL, забезпечує високі показники напору до 53 метрів та максимальну висоту всмоктування до 8 метрів. Корпус насосної камери виготовлений з чавуну, а вал — з нержавіючої сталі AISI 304. Пропускна спроможність насоса становить до 2,8 м³/год.

  • Висока продуктивність: Завдяки струминно-відцентровій конструкції, насос забезпечує значно вищі напір та висоту всмоктування порівняно зі звичайними відцентровими насосами аналогічної потужності.
  • Надійний двигун: Асинхронний двополюсний двигун з короткозамкненим ротором має вбудований захист від перевантажень з автоматичним перезапуском, ступінь захисту IP44 та клас ізоляції B.
  • Довговічність: Торцеве ущільнення виконано з графіту, кераміки, NBR та AISI 304, що гарантує тривалий термін служби.

Насос SPRUT JET-100X є оптимальним рішенням для систем поливу садів та городів, систем краплинного зрошення, а також для створення станцій автоматичного підвищення тиску в системах водопостачання приватних будинків та котеджів. Він розрахований на перекачування води з мінералізацією до 1500 г/м³ та вмістом механічних домішок не більше 0,01% при максимальному розмірі частинок до 0,2 мм та температурі до +40°C.

Виробник: Sprut
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: насос поверхневий
Автоматичний контроль за рівнем води: немає
Гарантія: 2 роки
Глибина до дзеркала води: 8 м
Глибина занурення: немає
Допустима температура навколишнього середовища: до 40°c
Допустима температура рідини: до 40°c
Діаметр насоса: ні
Діаметр роз'єму з'єднання: 1"
Ежектор: немає
Живлення: 220 в
Захист від перегріву: IP44
Максимальний напір: 53 м
Механізм насоса: відцентровий
Об'єм гідробака: немає
Пропускна спроможність: 2.8 м3/ч
Підвищення тиску: немає
Розмір фільтрованих частинок.: ні
Споживана потужність: 920 Вт
Спосіб встановлення: горизонтальний
Тип: центробежный самовсасывающий
Якість води: чиста
Модель: JET-100X
Розміри: 44 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...