На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте схожі моделі, актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії273,24 ₴
Більше не доступний
Опис
Конструкція з поліетилену товщиною 20 мкм забезпечує міцність та захист вантажів від вологи, пилу та механічних пошкоджень. Рулон шириною 250 мм і довжиною близько 173 метрів дозволяє ефективно пакувати об'єкти різних розмірів, включаючи великі коробки та палети.
- Прозорість для ідентифікації: дозволяє бачити вміст без розпаковування, що спрощує логістику та пошук.
- Широкий температурний діапазон: можливість експлуатації від -20°C до +50°C робить плівку придатною для зберігання та транспортування в різних кліматичних умовах.
- Чисте відділення: відсутність клейкої основи гарантує, що плівка не залишає липких слідів на поверхнях і легко знімається.
Стретч-плівка Unifix призначена для надійного фіксування та пакування товарів на палетах, у коробках або окремих предметів. Вона підходить для використання на складах, у логістичних компаніях, магазинах, а також для приватних потреб під час переїзду або довгострокового зберігання речей.
Характеристики
- Виробник
- Unifix
- Країна виробник
- Китай
- Тип обладнання
- стрейч плівка
- Довжина стрічки
- 173 м
- Колір
- прозора
- Матеріал
- поліетилен
- Робоча температура
- -20 +50
- Розмір робочої поверхні
- 250 мм
- Модель
- 173 м 250 мм 20 мкм Прозора
- Додаткова інформація
- товщина - 20 мкм
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання