Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

AA10020004* Вентилятор для котла Rens, Zoom, Solly Primer, Weller 24 кВт

Інформація про продукт "AA10020004* Вентилятор для котла Rens, Zoom, Solly Primer, Weller 24 кВт"

Вентилятор призначений для забезпечення примусової тяги та видалення продуктів згоряння у газових котлах потужністю 24 кВт. Його конструкція з прямокутною горловиною розміром 55 мм х 65 мм забезпечує точне прилягання до відповідних моделей опалювальної техніки. Електродвигун потужністю 37 Вт забезпечує стабільну роботу вентилятора в складних умовах експлуатації.

  • Універсальна сумісність: підходить для заміни у котлах брендів Rens, Zoom, Solly Primer та Weller вказаної потужності, що спрощує пошук запчастини.
  • Конструкція для газових котлів: виконаний для роботи в системах з примусовим відведенням диму, де надійність компонента критично важлива.
  • Практичне застосування: використовується для заміни вихідного з ладу вентилятора, що відновлює безпеку та ефективність роботи котла.

Ця запчастина є ключовим вузлом для підтримки працездатності газового котла. Вона призначена для майстрів, сервісних центрів та власників опалювального обладнання, які потребують оригінальної замінної деталі для ремонту.

Виробник: З/Ч
Країна виробник: Італія
Тип обладнання: вентилятор
Для моделей: Rens, Solly, Weller, Zoom
Модель: AA10020004

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.