8 625,93 ₴
Інформація про продукт "Насос для свердловин Euroaqua 4 SPM 2–13"
Центробіжний багатоступінчастий електронасос Euroaqua 4 SPM 2–13 призначений для ефективної подачі чистої води без довговолокнистих домішок. Ця модель підходить для використання у свердловинах, колодязях та цистернах з внутрішнім діаметром не менше 100 мм, забезпечуючи водопостачання для приватних будинків, котеджів, а також для виробничих потреб, поливу садів та систем краплинного зрошення. Насос може інтегруватися в автоматичні системи водопостачання з механічним або електронним керуванням.
Конструкція насоса виконана з нержавіючої сталі, що забезпечує високу стійкість до корозії та абразивних матеріалів, гарантуючи тривалий термін служби. Модульна будова насосної камери та закрите робоче колесо з нержавіючої сталі сприяють стабільній та ефективній роботі. Асинхронний двигун з короткозамкненим ротором є маслонаповненим, що підвищує його надійність та охолодження.
- Висока продуктивність: Забезпечує подачу до 2.1 м³/год (35 л/хв) при максимальному напорі до 76 метрів, що дозволяє ефективно вирішувати завдання водопостачання.
- Стійкість до домішок: Допускає вміст механічних домішок до 260 г/м³ з максимальним розміром частинок не більше 0.2 мм, що розширює можливості його застосування.
- Надійний захист: Ступінь захисту IPX8 та можливість занурення до 50 метрів гарантують безпечну та безперебійну роботу в складних умовах.
- Простота підключення: Однофазне виконання з вбудованим у пульт керування конденсатором спрощує монтаж та експлуатацію.
Цей свердловинний насос є оптимальним рішенням для організації автономного водопостачання, де потрібна стабільна подача чистої води з глибоких джерел. Він підходить для використання в системах зрошення, для наповнення резервуарів та підвищення тиску в існуючих водопровідних мережах, забезпечуючи надійну роботу в температурному діапазоні до +50 °C.
| Виробник: | Euroaqua |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | насос для свердловини |
| Автоматичний контроль за рівнем води: | немає |
| Гарантія: | 1 рік |
| Глибина до дзеркала води: | немає |
| Глибина занурення: | 50 м |
| Довжина мережевого шнура: | 10 м |
| Допустима температура рідини: | до 50°c |
| Діаметр насоса: | 100 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання: | 1 1/4" |
| Ежектор: | немає |
| Живлення: | 220 в |
| Захист від перегріву: | IPX8 |
| Кількість ступенів: | 13 |
| Максимальний напір: | 76 м |
| Механізм насоса: | відцентровий |
| Об'єм гідробака: | немає |
| Покриття: | хром |
| Пропускна спроможність: | 2.1 куб.м/час |
| Підвищення тиску: | немає |
| Розмір фільтрованих частинок.: | 0.2 мм |
| Споживана потужність: | 550 Вт |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Тип: | відцентровий свердловинний |
| Якість води: | чиста |
| Модель: | 4 SPM 2–13 |
| Додаткова інформація: | однофазне виконання з вбудованим у пульт керування конденсатором |
| Розміри: | 8 мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.