Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації
+38 (067) 295-89-12

Насос для свердловин Sprut 90QJD 112-0.55

  • Тип обладнання: насос для свердловини
  • Діаметр насоса: 85 мм
  • Глибина занурення: 20 м
  • Максимальний напір: 67 м
  • Пропускна спроможність: 2.5 куб. м/час
  • Споживана потужність: 800 Вт
  • Живлення: 220 в
  • Країна виробник: Китай

Інформація про продукт "Насос для свердловин Sprut 90QJD 112-0.55"

Відцентровий занурювальний електронасос Sprut 90QJD 112-0.55 призначений для ефективної подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин, колодязів та цистерн з внутрішнім діаметром не менше 90 мм. Ця модель забезпечує максимальний напір до 67 метрів та пропускну спроможність до 2.5 кубічних метрів на годину, що робить її придатною для широкого спектру завдань водопостачання.

Конструкція насоса розроблена для тривалої та надійної експлуатації. Напірний патрубок виготовлений з латуні, а насосна камера та ведучий вал — з нержавіючої сталі, що гарантує стійкість до корозії та механічних пошкоджень. Плаваюче відцентрове робоче колесо закритого типу з ацетатної смоли забезпечує стабільну роботу та високу ефективність перекачування рідини. Вбудований зворотний клапан запобігає зворотному потоку води, а торцеве ущільнення з графіту та кераміки забезпечує герметичність.

  • Захист двигуна: Насос укомплектований пультом керування, який включає пристрій захисту двигуна від перевантаження по струму споживання, що підвищує безпеку та довговічність обладнання.
  • Оптимальні параметри: З глибиною занурення до 20 метрів та можливістю перекачування води з температурою до +35°C, насос підходить для більшості побутових потреб.
  • Компактний розмір: Діаметр насоса становить 85 мм, що дозволяє використовувати його у вузьких свердловинах.

Насос Sprut 90QJD 112-0.55 є ефективним рішенням для організації систем водопостачання приватних будинків, поливу садів та городів, а також для систем краплинного зрошення. Його також можна використовувати для підвищення тиску в існуючих системах водопостачання за допомогою автоматичних систем підтримки тиску. Пристрій розрахований на роботу з чистою водою, що містить фільтровані частинки розміром до 0.2 мм.

Виробник: Sprut
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: насос для свердловини
Автоматичний контроль за рівнем води: немає
Гарантія: 1 рік
Глибина занурення: 20 м
Довжина мережевого шнура: 10 м
Допустима температура навколишнього середовища: +40°С
Допустима температура рідини: до 35°c
Діаметр насоса: 85 мм
Діаметр роз'єму з'єднання: 1 1/4"
Живлення: 220 в
Захист від перегріву: є
Максимальний напір: 67 м
Механізм насоса: відцентровий
Потужність: 550 Вт
Пропускна спроможність: 2.5 куб. м/час
Розмір фільтрованих частинок.: 0.2 мм
Споживана потужність: 800 Вт
Спосіб встановлення: вертикальний
Тип: погружной скважинный насос
Якість води: чиста
Модель: 90QJD 112-0.55
Розміри: 20 мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...