На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте схожі моделі, актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії11 174,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Насос для свердловини Насоси+ 4SP223-1.1"
Свердловинний електронасос Насоси+ 4SP223-1.1 призначений для подачі чистої води без довговолокнистих домішок зі свердловин з внутрішнім діаметром не менше 110 мм, вирізняючись модульною конструкцією та повною корозійностійкою нержавіючою сталлю. Ця модель стійка до впливу абразивних матеріалів, допускаючи вміст до 250 г/м³.
Конструкція насоса включає напірний патрубок з нержавіючої сталі, відцентрове робоче колесо закритого типу також з нержавіючої сталі, та ведучий вал з нержавіючої сталі. Це забезпечує високу надійність та довговічність в умовах експлуатації з чистою водою.
- Комплектація: Електронасос укомплектований пультом управління, що спрощує його експлуатацію та контроль.
- Захист двигуна: Однофазне виконання двигуна з встановленим у пульт управління конденсатором забезпечує стабільну роботу та захист від перевантажень.
- Висока продуктивність: Зі споживаною потужністю 1400 Вт, насос забезпечує пропускну спроможність до 2.7 куб. м/год та максимальний напір 141 м, дозволяючи подавати воду з глибини занурення до 15 м.
Насос для свердловини Насоси+ 4SP223-1.1 з діаметром 96 мм та діаметром роз'єму з'єднання 1 1/4" є ідеальним рішенням для використання в системах водопостачання приватних будинків, поливу садів та городів, системах крапельного зрошення та для підвищення тиску з використанням автоматичних систем. Він ефективно працює з чистою водою, що має розмір фільтрованих частинок до 0.2 мм, при температурі рідини до 35°C.
| Виробник: | NPO |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | насос для свердловини |
| Автоматичний контроль за рівнем води: | немає |
| Гарантія: | 1 рік |
| Глибина занурення: | 15 м |
| Довжина мережевого шнура: | 10 м |
| Допустима температура навколишнього середовища: | +40°С |
| Допустима температура рідини: | до 35°c |
| Діаметр насоса: | 96 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання: | 1 1/4" |
| Живлення: | 220 в |
| Захист від перегріву: | є |
| Максимальний напір: | 141 м |
| Механізм насоса: | відцентровий |
| Потужність: | 1100 Вт |
| Пропускна спроможність: | 2.7 куб. м/час |
| Підвищення тиску: | немає |
| Розмір фільтрованих частинок.: | 0.2 мм |
| Споживана потужність: | 1400 Вт |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Тип: | погружной скважинный насос |
| Якість води: | чиста |
| Модель: | 4SP223-1.1 |
| Розміри: | 15 мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.