0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Грибок димохідний (нерж) Ø130 мм"
Одностінний димохідний грибок діаметром 130 мм, виготовлений з нержавіючої сталі, є важливим елементом для захисту системи відведення продуктів згоряння. Він призначений для встановлення у верхній частині димоходу, ефективно запобігаючи потраплянню атмосферних опадів та сторонніх предметів всередину каналу.
- Захист від зовнішніх факторів: Конструкція грибка надійно оберігає димохід від дощу, снігу, граду, а також від листя, сміття та птахів, що можуть перешкоджати нормальній роботі системи. Це запобігає утворенню сажі та конденсату, які можуть призвести до зниження тяги та руйнування стінок димоходу.
- Стійкість до корозії та високих температур: Використання нержавіючої сталі забезпечує високу жаростійкість (до 450-600°C) та стійкість до корозійних процесів, що є критично важливим для елементів, які контактують з агресивними продуктами згоряння та перепадами температур.
- Оптимізація тяги: Грибок сприяє стабілізації тяги в димоході, мінімізуючи вплив вітрових потоків та запобігаючи виникненню зворотної тяги, що підвищує ефективність роботи опалювального обладнання.
- Простий монтаж: Елемент легко інтегрується в одностінні димохідні системи з діаметром 130 мм за принципом «труба в трубу», не вимагаючи додаткових кріплень.
Цей димохідний грибок є оптимальним рішенням для завершення димохідних систем котлів, камінів та печей, що працюють на різних видах палива. Він підходить для використання як в існуючих цегляних димоходах як вкладка, так і для нових одностінних конструкцій, забезпечуючи їх довговічність та безпечну експлуатацію.
| Виробник: | Люкс |
|---|---|
| Країна виробник: | Україна |
| Тип обладнання: | грибок |
| Гарантія: | 1 рік |
| Матеріал: | нержавіюча сталь |
| Товщина: | 0.5 мм |
| Утеплювач: | немає |
| Модель: | Грибок (нерж) |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.