На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте схожі моделі, актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії1 004,00 ₴
Більше не доступний
Опис
Реле тиску призначене для контролю роботи газових котлів з примусовою тягою. Пристрій монтується в димовому каналі або на виході димоудалення та реагує на зміну тиску, що створюється вентилятором, забезпечуючи безпеку роботи обладнання.
- Застосування для різних моделей: підходить для турбованих та дымоходних котлів Ariston серій BS, EGIS, CLAS, а також Chaffoteaux Green, Green System, Pigma Green.
- Конструктивна особливість: реле є датчиком тиску повітря, який перевіряє наявність тяги та коректну роботу вентилятора перед запалюванням котла та під час його роботи.
- Експлуатаційна надійність: запобігає запуску або продовжує роботу котла лише за умови достатньої швидкості потоку димових газів, що виключає викид продуктів згоряння в приміщення.
Ця деталь є важливим елементом системи безпеки газового обладнання. Вона призначена для заміни у разі виходу з ладу штатного датчика, що проявляється помилками, пов'язаними з тягою або вентилятором, та зупинкою котла. Запасний код для замовлення: 65106522.
Характеристики
- Виробник
- Ariston
- Країна виробник
- Італія
- Тип обладнання
- датчик тиску води
- Для моделей
- Ariston, Chaffoteaux
- Модель
- 65105090 (65106522)
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки