На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте схожі моделі, актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії7 960,00 ₴
Більше не доступний
Опис
Пневматичний ударний гайковерт оснащений квадратним хвостовиком на 1/2" для роботи з відповідними насадками. Модель забезпечує максимальний крутний момент 813 Нм завдяки роботі подвійного ударного механізму, що ефективно справляється з затягуванням та відкручуванням великих гайок і болтів. Швидкість холостого ходу до 10000 об/хв дозволяє швидко виконувати операції, а наявність реверсу забезпечує зручність роботи.
- Гнучке регулювання потужності: Чотири позиції регулятора потужності дозволяють точно підібрати силу удару під конкретне завдання та розмір кріплення.
- Ергономіка та довговічність: Корпус з міцного композитного матеріалу забезпечує легкість інструменту та стійкість до механічних пошкоджень. Стандартна довжина валу підходить для роботи у обмежених просторах.
- Ефективна робота від мережі: Інструмент підключається до пневмомережі через швидкоз'єм 1/4" при робочому тиску 6.2 бар. Витрата повітря становить 160 л/хв, що забезпечує стабільну продуктивність.
Цей гайковерт Toptul призначений для професійного та інтенсивного використання в автомайстернях, на шиномонтажі, будівництві та виробництві. Він оптимально підходить для механіків, монтерів та будівельників, яким потрібний надійний інструмент для щоденної роботи з міцними кріпленнями.
Характеристики
- Виробник
- Toptul
- Країна виробник
- Тайвань
- Тип обладнання
- гайковерт
- Довжина валу
- стандартна
- Живлення
- пневмо
- Кількість обертів
- 10000 об/хв
- Кількість швидкостей
- 4
- Матеріал корпусу
- композит
- Обертаючий момент
- 813 Нм
- Підключення
- 1/4"
- Реверс
- Є
- Тип
- ударний
- Тип патрона
- квадрат
- Тип хвостовика
- 1/2"
- Тиск
- 6.2 бар
- Модель
- 1/2" 813 Нм 10000 об/хв
- Витрата повітря
- 160 л/хв
- Комплектація
- гайковерт
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання