Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації
+38 (067) 295-89-12

Кабель двожильний Fenix ADSV18 - 122,2 (2200 Вт)

  • Опалювана площа: 14.4 кв.м
  • Довжина: 122 м
  • Лінійна потужність: 18 Вт/м
  • Тип кабелю: двожильний екранований
  • Товщина стяжки: 30 мм
  • Країна виробник: Чехія

Опис

Двожильний екранований нагрівальний кабель Fenix ADSV18 призначений для створення електричної теплої підлоги, забезпечуючи рівномірний розподіл тепла по всій площі. Загальна потужність кабелю становить 2200 Вт, а його довжина — 122 метри, що дозволяє ефективно обігрівати площу до 14.4 м². Лінійна потужність кабелю складає 18 Вт/м.

Кабель складається з двох жил (нагрівальної та струмопровідної) та має діаметр 4.6 мм. Захисне екранування виконано з алюмінієвої трубки та обплетення, що підвищує безпеку експлуатації. Для підключення до термостата передбачений холодний кінець довжиною 3 метри. Рекомендована товщина стяжки для укладання кабелю становить 30 мм, що сприяє оптимальному розсіюванню тепла.

  • Універсальність покриттів: Підходить для укладання під різні чистові покриття, включаючи керамічну плитку, керамограніт, ламінат та ковролін.
  • Ефективний обігрів: Забезпечує комфортну температуру поверхні завдяки рівномірному розподілу тепла та оптимальній робочій температурі до 65°С.
  • Надійність та безпека: Двожильна конструкція та екранування гарантують безпечну та довговічну роботу системи теплої підлоги.
  • Простий монтаж: Укладається на теплоізолятор за допомогою монтажної стрічки, після чого заливається стяжкою, що спрощує процес встановлення.

Нагрівальний кабель Fenix ADSV18 є ефективним та надійним рішенням для організації основного або додаткового обігріву приміщень. Він ідеально підходить для житлових кімнат, кухонь, ванних кімнат та інших зон, де потрібен комфортний та економічний підігрів підлоги.

Характеристики

Виробник
Fenix
Країна виробник
Чехія
Тип обладнання
кабель для теплої підлоги
Гарантія
10 років
Довжина
122 м
Діаметр
4.6 мм
Екран
алюмінієва трубка, оплетка
Живлення
220 В
Лінійна потужність
18 Вт/м
Опалювана площа
14.4 кв.м
Потужність
2200 Вт
Підлогове покриття
керамічна плитка, керамограніт, ламінат, ковролін.
Робоча температура
65°С
Тип кабелю
двожильний екранований
Товщина стяжки
30 мм
Модель
ADSV18 - 122,2 (2200 Вт)

Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...