Набір ключів комбінованих King Tony 6-24 мм 16 од. (1216MR11)
- Тип обладнання: набір інструментів
- Тип: стандартний
- Конструкція: прямий
- Призначення: 12-ти гранний, двосторонній, комбінований
- Розмірність: метрична
- Кут нахилу: 13°
- Тип хвостовика: 6×6 мм, 7×7 мм, 8×8 мм, 9×9 мм, 10×10 мм, 11×11 мм, 12×12 мм, 13×13 мм, 14×14 мм, 15×15 мм, 16×16 мм, 17×17 мм, 18×18 мм, 19×19 мм, 22×22 мм, 24×24 мм
- Кількість в упаковці: 6-24 мм - 16 шт
- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
Опис
Набір комбінованих ключів King Tony 1216MR11, що складається з 16 одиниць, виготовлений з високоякісної хром-ванадієвої сталі, що забезпечує інструментам підвищену міцність та довговічність. Процес виробництва включає гаряче кування та подальшу термообробку, що надає ключам високі характеристики твердості та зносостійкості, дозволяючи витримувати значні навантаження під час експлуатації. Комплект охоплює метричні розміри від 6 до 24 мм, що робить його універсальним рішенням для широкого спектру завдань.
Характеристики
- Виробник
- King Tony
- Країна виробник
- Тайвань
- Тип обладнання
- набір інструментів
- Конструкція
- прямий
- Кут нахилу
- 13°
- Кількість в упаковці
- Призначення
- Розмірність
- метрична
- Тип
- стандартний
- Тип хвостовика