На жаль, цей товар зараз недоступний. Перегляньте актуальні альтернативи в категорії або зверніться до менеджера.
Переглянути альтернативи в категорії66,00 ₴
Більше не доступний
Опис
Плетений шнур БФМ виготовлений з поліамідного волокна (капрону), що надає йому високої міцності на розрив та стійкості до зношування. Діаметр 18 мм робить його придатним для роботи зі значними навантаженнями, а структура плетіння забезпечує гнучкість без втрати міцності. Матеріал не піддається гниттю та зберігає властивості при контакті з вологою та перепадами температур.
- Універсальне застосування: шнур використовується для такелажних робіт, фіксації вантажів, у будівництві та рятувальних операціях.
- Довговічність: світлостабілізоване волокно стійке до ультрафіолетового випромінювання, що продовжує термін експлуатації на відкритому повітрі.
Шнур поставляється в бухтах стандартної довжини 50 або 100 метрів, основним кольором є білий. Він відповідає вимогам ГОСТ 30055-93 і є практичним вибором для професійних та побутових завдань, де потрібна надійна та зносостійка мотузка.
Характеристики
- Виробник
- Дубкан
- Країна виробник
- Україна
- Тип обладнання
- шнур поліамідний бфм
- Довжина
- 50 м, 100 м
- Діаметр
- 18 мм
- Колір
- білий, кольоровий, комбінований
- Конструкція
- шнур плетений бфм
- Матеріал
- поліамід
- Тип
- плетена
- Модель
- поліамідний БФМ 18 мм (від 50м)
- Додаткова інформація
- ГОСТ - 30055-93
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання