Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Шнур плетений поліамідний БФМ 8 мм (від 50м) Дубкан

Інформація про продукт "Шнур плетений поліамідний БФМ 8 мм (від 50м) Дубкан"

Плетена конструкція з поліамідного волокна забезпечує високу міцність та зносостійкість при діаметрі 8 мм. Шнур БФМ виготовлений зі світлостабілізованого матеріалу, що забезпечує стійкість до ультрафіолетового випромінювання та вологи, запобігаючи гниттю та втраті властивостей при перепадах температур.

  • Універсальне застосування: підходить для такелажних, будівельних та рятувальних робіт, фіксації та підйому вантажів, а також для побутових потреб.
  • Практична експлуатація: гнучка структура плетіння зберігає форму та надійність при навантаженні, а білий колір дозволяє використовувати його без додаткового фарбування.

Виробництво відповідає ГОСТ 30055-93, що підтверджує стандартизовані параметри якості. Цей шнур є функціональним рішенням для професійних умов, де потрібна довговічність та стійкість до агресивних середовищ.

Виробник: Дубкан
Країна виробник: Україна
Тип обладнання: шнур поліамідний бфм
Довжина: 50 м, 100 м
Діаметр: 8 мм
Колір: білий, кольоровий, комбінований
Конструкція: шнур плетений бфм
Матеріал: поліамід
Тип: плетена
Модель: поліамідний БФМ 8 мм (від 50м)
Додаткова інформація: ГОСТ - 30055-93

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.