0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "65103096 Насос циркуляційний на котел Ariston TX, Microgenus Plus 24 RFFI, Egis 24 CF/FF"
Циркуляційний насос призначений для встановлення в газових котлах певних моделей для забезпечення примусового руху теплоносія в системі опалення або контуру ГВП. Однофазний електродвигун розрахований на роботу від мережі змінного струму 230 В і частотою 50 Гц, що відповідає стандартним побутовим параметрам. Конструкція насоса типу WILO NTFSL12/PREMIUM-3C забезпечує ефективну циркуляцію завдяки оптимальній продуктивності при споживанні потужності до 59 Вт.
- Сумісність з різними котлами Модель розроблена як оригінальна запчастина для турбованих та димохідних котлів Ariston серій TX, T2, Microgenus Plus 24 RFFI, Egis 24 CF/FF, а також підходить для аналогічних котлів інших виробників, таких як Protherm, Biasi та SIME.
- Конструкція робочого колеса Крильчатка насоса має специфічні розміри (зовнішній діаметр 64 мм, внутрішній 21 мм), що забезпечує точне посадове місце та відповідність гідравлічним параметрам вихідного обладнання.
- Експлуатаційні параметри Споживаний струм становить 0,26 А, що вказує на економічність моделі. Такий насос забезпечує стабільну роботу контуру без зайвого навантаження на електричну мережу.
Ця запчастина є необхідним елементом для відновлення працездатності циркуляційного контуру в газових котлах зазначених моделей. Вона підходить для заміни вийшовших з ладу насосів у разі їхнього зносу або поломки, забезпечуючи відновлення штатної циркуляції води. Правильний підбір за каталожним номером та параметрами гарантує коректну роботу системи опалення без змін у гідравлічному опорі.
| Виробник: | WILO |
|---|---|
| Країна виробник: | Польща |
| Тип обладнання: | насос циркуляційний |
| Для моделей: | Ariston, Biasi, Protherm, Sime |
| Модель: | 65103096 |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.