0,00 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "R10027571-1 Равлик (задня частина) циркуляційного насоса на газовий котел Beretta City 24 кВт"
Задня частина циркуляційного насоса Grundfos UPS15-50 виготовлена з міцного композитного матеріалу, що забезпечує стійкість до корозії та високих температур теплоносія. Ця деталь є ключовим елементом корпусу, який формує робочу камеру для робочого колеса та забезпечує підключення до трубопроводів системи опалення.
- Сумісність з котлами Beretta: призначена для заміни у газових котлах серій City 24 CAI/CSI, Munite 24/28 CAI/CSI/DGT, Exclusive MIX 26/30 CSI/RSI, Exclusive 24/28 CAI/RAI та Exclusive Green.
- Забезпечення циркуляції: разом з робочим колесом створює необхідний тиск для ефективного переміщення теплоносія по контуру опалення.
- Простота обслуговування: конструкція дозволяє отримати доступ до внутрішніх вузлів насоса для очищення або заміни імпелера.
Ця запчастина використовується для ремонту циркуляційного насоса в настінних газових котлах Beretta зазначених моделей. Вона підходить для відновлення роботи насосного вузла у разі механічного пошкодження корпусу або зносу місць ущільнення.
| Виробник: | Grundfos |
|---|---|
| Країна виробник: | Німеччина |
| Тип обладнання: | равлик насоса |
| Для моделей: | Beretta |
| Модель: | R10027571-1 |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.