- Офіційна гарантія 2 роки Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
11 750,00 ₴
Інформація про продукт "Поверхневий насос DAB JET 82 M"
Висока всмоктувальна здатність навіть за наявності бульбашок повітря у воді вирізняє одноступеневий самовсмоктувальний відцентровий насос DAB JET 82 M. Він призначений для використання в побутовому приватному секторі, як у складі автоматичних насосних станцій, так і для експлуатації в ручному режимі.
Корпус насоса виконаний з чавуну, що забезпечує менший рівень шуму порівняно з моделями з нержавіючої сталі завдяки більшій товщині стінок та звукопоглинанню. Однофазний двигун має вбудований конденсатор та тепловий вимикач для надійного захисту від перегріву. Робоче колесо, дифузор та трубка Вентурі виготовлені з технополімеру, а ущільнювальні кільця – з нержавіючої сталі.
- Висока всмоктувальна здатність: Ефективно працює навіть при наявності повітря в рідині, забираючи воду з глибини до 8 метрів.
- Низький рівень шуму: Чавунний корпус сприяє зменшенню шуму під час роботи.
- Надійний захист двигуна: Вбудований тепловий вимикач та конденсатор забезпечують захист від перегріву.
- Довговічні компоненти: Механічне ущільнення графіт/кераміка та компоненти з технополімеру та нержавіючої сталі гарантують тривалий термін служби.
З пропускною спроможністю до 3.6 куб. м/год та максимальним напором 47 метрів, поверхневий насос DAB JET 82 M підходить для забезпечення водою приватних будинків, дач, а також для невеликих систем зрошення. Він ефективно працює з чистою водою температурою до +35°C, забезпечуючи стабільний тиск до 6 бар та надійне водопостачання.
| Виробник: | DAB |
|---|---|
| Країна виробник: | Італія |
| Тип обладнання: | насос поверхневий |
| Автоматичний контроль за рівнем води: | немає |
| Гарантія: | 2 роки |
| Глибина до дзеркала води: | 8 м |
| Глибина занурення: | немає |
| Довжина мережевого шнура: | 1 м |
| Допустима температура навколишнього середовища: | до 40°c |
| Допустима температура рідини: | до 35°c |
| Діаметр насоса: | ні |
| Діаметр роз'єму з'єднання: | 1" |
| Ежектор: | вбудований |
| Живлення: | 220 в |
| Захист від перегріву: | є |
| Максимальний напір: | 47 м |
| Механізм насоса: | відцентровий |
| Об'єм гідробака: | немає |
| Потужність: | 600 Вт |
| Пропускна спроможність: | 3.6 м3/ч |
| Підвищення тиску: | немає |
| Робочий тиск: | 6 бар |
| Розмір фільтрованих частинок.: | ні |
| Споживана потужність: | 850 Вт |
| Спосіб встановлення: | горизонтальний |
| Тип: | центробежный самовсасывающий |
| Якість води: | чиста |
| Модель: | JET 82 M |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.