6 560,00 ₴
Інформація про продукт "Зволожувач повітря AIC SPS-902"
Ультразвуковий зволожувач повітря AIC SPS-902 використовує високочастотні коливання для перетворення води на дрібні краплі розміром 1-5 мкм, які потім рівномірно розподіляються в повітрі за допомогою вентилятора. Ця технологія забезпечує ефективне та швидке зволоження приміщення площею до 30 м², створюючи комфортний мікроклімат. Пристрій оснащений резервуаром для води об'ємом 5 літрів, який легко наповнювати.
Модель AIC SPS-902 вирізняється низкою функціональних можливостей, що підвищують зручність експлуатації. Наявність гігростата дозволяє автоматично підтримувати заданий рівень вологості, а регулювання інтенсивності випаровування дає змогу точно налаштувати роботу приладу. Вбудований демінералізатор допомагає запобігти утворенню білого нальоту на меблях, що є поширеною проблемою для ультразвукових зволожувачів.
- Інтелектуальне управління: Зволожувач має сенсорне керування, дистанційний пульт та таймер увімкнення/вимкнення, що забезпечує гнучкість у налаштуванні роботи. На світлодіодному екрані відображаються поточні показники вологості та температури.
- Комфорт та безпека: Функція попереднього підігріву води підвищує ефективність зволоження, а автоматичне вимкнення при недостатньому рівні води гарантує безпеку експлуатації. Нічна підсвітка додає зручності у темний час доби.
- Покращення якості повітря: Відключаємий режим іонізації сприяє зниженню електростатичних зарядів та покращенню загальної якості повітря, що може позитивно впливати на самопочуття. Двосторонній розпилювач пара забезпечує збалансоване розподілення вологи.
- Тиха та економна робота: З рівнем шуму 35 дБ та споживаною потужністю 110 Вт, пристрій працює безшумно та енергоефективно, що дозволяє використовувати його навіть у спальнях та дитячих кімнатах.
Зволожувач повітря AIC SPS-902 є комплексним рішенням для підтримки оптимальної вологості в житлових та офісних приміщеннях. Він підходить для людей, які прагнуть створити здорове середовище, зменшити сухість шкіри та слизових оболонок, а також захистити меблі та рослини від пересихання. Завдяки своїм функціям та надійності, цей прилад стане ефективним помічником у підтримці комфортного мікроклімату.
| Виробник: | AIC |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | зволожувач повітря |
| Ємність резервуару для води: | 5 л |
| Іонізація: | є |
| Витрати води: | 300 мл/ч |
| Гарантія: | 1 рік |
| Гігростат: | є |
| Дистанційне керування: | є |
| Живлення: | 220 в |
| Керування: | сенсорне |
| Площа, що обслуговується: | 30 м² |
| Призначення приладу: | зволоження повітря |
| Підсвічування: | є |
| Регулювання швидкості вентилятора/інтенсивності випаровування: | є |
| Споживана потужність: | 110 Вт |
| Таймер увімкнення/вимкнення: | є |
| Тип зволожувача: | ультразвуковий |
| Фільтри: | демінералізатор |
| Модель: | SPS-902 |
| Рівень шуму: | 35 дБ |
| Розміри: | 236 × 250 × 347 мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.