Перейти до основного вмісту Перейти до пошуку Перейти до основної навігації

Бур по бетону Maxidrill SDS-PLUS L400 мм Ø20.0 мм

Інформація про продукт "Бур по бетону Maxidrill SDS-PLUS L400 мм Ø20.0 мм"

Оснащений хвостовиком типу SDS-PLUS, бур Maxidrill L400 мм Ø20.0 мм забезпечує надійне та швидке кріплення в патроні перфоратора, що є ключовим для ефективної передачі ударної енергії та обертального моменту. Виготовлений з високоякісної сталі та оснащений напайкою з побідиту, цей інструмент розроблений для буріння отворів у твердих будівельних матеріалах. Його конструкція дозволяє витримувати значні навантаження під час роботи, забезпечуючи стабільність та довговічність.

Спеціальна подвійна спіраль бура сприяє швидкому та ефективному відведенню шламу із зони свердління, що запобігає перегріву інструменту та підвищує загальну продуктивність. Діаметр 20.0 мм та загальна довжина 400 мм роблять його придатним для створення глибоких та широких отворів, необхідних для монтажу анкерів, прокладання комунікацій або інших будівельних завдань. Напайка з побідиту, що є твердим сплавом вольфраму та кобальту, забезпечує високу зносостійкість ріжучої кромки, дозволяючи працювати з бетоном, цеглою, каменем та гранітом без втрати ефективності.

  • Ефективне видалення пилу: Оптимізована форма спіралі забезпечує швидке відведення будівельного пилу, що знижує тертя, запобігає заклинюванню та збільшує термін служби бура.
  • Надійне кріплення SDS-PLUS: Система хвостовика гарантує міцну фіксацію в патроні перфоратора, мінімізуючи проковзування та забезпечуючи ефективну передачу ударної енергії для швидкого свердління.
  • Висока зносостійкість: Завдяки напайці з побідиту та міцному сталевому корпусу, бур демонструє підвищену стійкість до абразивного зносу та деформацій при роботі з твердими матеріалами.

Цей бур Maxidrill призначений для використання з перфораторами в ударному режимі та є оптимальним вибором для будівельних, ремонтних та монтажних робіт. Він підходить для професіоналів та домашніх майстрів, які потребують надійного інструменту для створення точних та чистих отворів у бетоні, цегляній кладці, природному камені та інших твердих поверхнях.

Виробник: Maxidrill
Країна виробник: Китай
Тип обладнання: бур
Вид упаковки: пластиковий футляр
Довжина: 400 мм
Діаметр: 20.0 мм
Конструкція: стандартна
Кут нахилу: 130°
Кількість в упаковці: 1 шт
Матеріал: напайка з побідиту
Призначення: бетон, кам'яна кладка, камінь, цегла
Тип: спіральне
Тип хвостовика: SDS-PLUS
Модель: по бетону SDS-PLUS S4 20 мм L=400мм

0 з 0 відгуків

Середня оцінка 0 з 5 зірок

Залиште відгук!

Діліться своїм досвідом з іншими клієнтами.


Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.

Адмін
Loading...