66,26 ₴
Більше не доступний
Інформація про продукт "Бур по бетону Maxidrill SDS-PLUS Ø9.0 мм L210 мм"
Оснащений хвостовиком типу SDS-PLUS, цей бур призначений для ефективного свердління отворів у твердих будівельних матеріалах за допомогою перфораторів. Його конструкція забезпечує надійну фіксацію та оптимальну передачу ударної енергії, що є ключовим для швидкого та точного виконання робіт.
Робоча частина бура Maxidrill має напайку з побідиту, що є твердосплавним матеріалом на основі карбіду вольфраму. Це забезпечує високу зносостійкість та довговічність інструменту при роботі з бетоном, цеглою, каменем та іншими мінеральними поверхнями. Діаметр 9.0 мм та загальна довжина 210 мм роблять його універсальним для створення отворів середньої глибини, необхідних для монтажних та ремонтних робіт. Система SDS-PLUS, розроблена для легких та середніх перфораторів (зазвичай вагою до 4 кг), дозволяє швидко змінювати оснастку без використання додаткових інструментів, значно прискорюючи робочий процес.
- Висока продуктивність: Оптимізована геометрія ріжучої кромки та ефективне відведення шламу забезпечують швидке та точне буріння.
- Довговічність: Напайка з побідиту гарантує тривалий термін служби навіть при інтенсивних навантаженнях у твердих матеріалах.
- Зручність експлуатації: Хвостовик SDS-PLUS дозволяє миттєво встановлювати та знімати бур, що економить час та зусилля користувача.
Цей бур ідеально підходить для широкого спектру будівельних та ремонтних завдань, включаючи встановлення дюбелів, анкерів, кріпильних елементів, а також прокладання комунікацій (електропроводки, труб) у бетонних та цегляних стінах. Його застосування доцільне у побутових умовах та для легких професійних робіт, де потрібна точність та надійність при свердлінні отворів у міцних основах.
| Виробник: | Maxidrill |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | бур |
| Вид упаковки: | пластиковий футляр |
| Довжина: | 210 мм |
| Діаметр: | 9.0 мм |
| Конструкція: | стандартна |
| Кут нахилу: | 130° |
| Кількість в упаковці: | 1 шт |
| Матеріал: | напайка з побідиту |
| Призначення: | бетон, кам'яна кладка, камінь, цегла |
| Тип: | спіральне |
| Тип хвостовика: | SDS-PLUS |
| Модель: | по бетону SDS-PLUS S4 9 мм L=210мм |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.