- Офіційна гарантія Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
3 346,00 ₴
Опис
Алмазний відрізний круг діаметром 300 мм призначений для професійного різання будівельних матеріалів на швонарізчиках та бензорізах. Його конструкція з висотою алмазного шару 15 мм забезпечує м'який та рівний різ без сколів у бетоні зі слабким та середнім армуванням, граніті, тротуарній плитці, цеглі та піщанику.
- Висока продуктивність: швидкість роботи сягає 2,5 м/хв, а ресурс круга становить до 300 метрів різу, що підходить для інтенсивних будівельних робіт.
- Ефективне охолодження: спеціальна конструкція сегментів дозволяє ефективно відводити шлам із зони різання, що підвищує стабільність та термін служби. Модель Distar Technic Advanced підтримує роботу як з водяним охолодженням, так і без нього.
- Універсальне кріплення: диск має посадковий отвір діаметром 25 мм, що забезпечує сумісність з відповідним обладнанням.
Цей алмазний круг є рішенням для професійних будівельних та ремонтних завдань, де потрібна висока точність та довговічність інструменту при роботі з твердими матеріалами.
Характеристики
- Виробник
- Distar
- Країна виробник
- Україна
- Тип обладнання
- алмазний диск
- Діаметр диска
- 300 мм
- Діаметр посадкового отвору
- 25 мм
- Охолодження
- водяне
- Призначення
- бетон армований, граніт, тротуарна плитка
- Модель
- 300x3.0х15х25.4 Technic Advanced
- Додаткова інформація
- висота алмазного шару - 15 мм
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання