345,00 ₴
Інформація про продукт "Пильний диск по дереву 200x32/30, ATB 40 Зеніт Профі (19200640)"
Пильний диск діаметром 200 мм має універсальний посадковий отвір 32/30 мм, що дозволяє встановлювати його на різні моделі циркулярних пил. Конструкція з 40 зубами типу ATB (Alternate Top Bevel) забезпечує чистий та швидкий різ деревини.
- Чистий різ без сколів досягається завдяки чергуванню кутів заточування зубів, що мінімізує розщеплення волокон деревини.
- Знижена вібрація під час роботи забезпечує більш комфортне та контрольоване керування інструментом.
- Оптимальна продуктивність для розпилювання пиломатеріалів, фанери, ДСП та ОСБ при будівництві та ремонті.
Диск Зенит Профі підходить для професійного та побутового використання на циркулярних пилах та козлах для точного розкрою дерев'яних заготовок. Його конструкція орієнтована на отримання рівного краю без необхідності додаткової обробки.
| Виробник: | Зенит |
|---|---|
| Країна виробник: | Китай |
| Тип обладнання: | пильний диск |
| Діаметр диска: | 200 мм |
| Діаметр посадкового отвору: | 30 мм, 32 мм |
| Призначення: | дерево |
| Модель: | 200x32/30, ATB 40 |
| Додаткова інформація: | кількість зубців, шт - 40 |
Увійти
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.