- Офіційна гарантія 6 місяців Від виробника
- Швидка доставка По всій Україні
- Оплата при отриманні Або карткою / безготівково
14 128,00 ₴
Опис
Пневматичний ударний гайковерт Sumake 1/2" забезпечує максимальний крутний момент 813 Нм та швидкість обертання до 7000 об/хв, що робить його ефективним інструментом для монтажних та демонтажних робіт. Пристрій працює від пневматичного живлення з робочим тиском 6.5 бар та витратою повітря 160 л/хв.
Гайковерт оснащений міцним ударним механізмом та функцією реверсу, що дозволяє легко справлятися з туго закрученими, прикипілими або іржавими болтами та гайками. У комплект поставки входить набір з 10 ударних шестигранних головок різних розмірів (від 10 до 24 мм), ударний подовжувач довжиною 125 мм, карданний ударний перехідник та маслянка, що зручно розміщені в пластиковому кейсі для зберігання та транспортування.
- Високий крутний момент: Максимальний крутний момент 813 Нм дозволяє працювати з великими та складними кріпильними елементами.
- Широка комплектація: Набір з 10 ударних головок, подовжувача та карданного перехідника забезпечує готовність до різноманітних завдань.
- Надійність та довговічність: Металевий корпус та ударний механізм гарантують тривалий термін служби інструменту в умовах інтенсивної експлуатації.
Пневмогайковерт Sumake 1/2" з набором головок є професійним рішенням для використання в будівельній, машинобудівній галузях, на СТО, в автомайстернях та шиномонтажних майстернях. Він підходить для завдань, що вимагають швидкого та потужного закручування або відкручування кріпильних елементів.
Характеристики
- Виробник
- Sumake
- Країна виробник
- Тайвань
- Тип обладнання
- набір пневмоінструменту
- Гарантія
- 6 місяців
- Довжина валу
- стандартна
- Живлення
- пневмо
- Кількість обертів
- 7000 об/хв
- Кількість швидкостей
- 1
- Матеріал корпусу
- метал
- Обертаючий момент
- 813 Нм
- Підключення
- 1/4"
- Реверс
- Є
- Тип
- ударний
- Тип патрона
- квадрат
- Тип хвостовика
- 1/2"
- Модель
- 1/2" 813 Нм 7000 об/хв. + 6 гр. 10 од.
- Витрата повітря
- 160 л/хв
- Комплектація
- подовжувач 125 мм - 1 шт
Виробник може змінювати характеристики товару без попередження. Помітили помилку в описі? Напишіть нам — швидко перевіримо та виправимо.
Відгуки та питання